Rozhovor s Janou Jokešovou, ředitelkou společnosti TrendyMat (dříve Pharma News)

Dnes Vám přinášíme další rozhovor v rámci série rozhovorů s našimi klienty a obchodními partnery, abychom se mohli dozvědět více o jejich úspěšných podnicích, budoucích plánech, motivaci a jejich spolupráci se společností SEDLAKOVA LEGAL. Zjistili jsme, že jejich příběhy jsou plné vzrušení, nečekaných zákrutů a vítězství, stejně jako naše vlastní. Rádi bychom se s vámi podělili o inspirativní nápady a zásady našich klientů.

V dnešním krátkém rozhovoru nám na naše dotazy odpověděla paní Jana Jokešová, ředitelka a jednatelka společnosti TrendyMat (donedávna známé pod názvem Pharma News). Její společnost stojí jednak za vzdělávacími konferencemi pro lékárníky a lékaře, jednak za dvouměsíčníkem Pharma News, který vychází již takřka dvacet let.

SEDLAKOVA LEGAL: Zkuste nám, prosím, představit Vaši společnost. Jaká je Vaše role ve společnosti?

JANA JOKEŠOVÁ: Než jsme se stihli potkat, došlo ve společnosti Pharma News k rozdělení činností. Nyní se naše společnost jmenuje TrendyMat a vlastníme jí s manželem. Dá se říct, že jsme taková malá česká rodinná firma. Naší hlavní aktivitou je pořádání konferencí. Pořádáme konference pro lékárníky, lékaře, sítě lékáren, specialisty v 3D oboru a dále konference na míru, pro všechny ostatní, kdo projeví zájem. Ať už je to akce například pro 200 nebo 30 účastníků.

SEDLAKOVA LEGAL: Jak jste se dostala k tak specifickému zaměření, jakým farmacie je?

JANA JOKEŠOVÁ: Jsem vystudovaná zdravotní sestra, ale v oboru již delší dobu nepracuji. Vždy mě lákaly manažerské pozice. Jak je vidět, ke zdravotnictví mám stále blízko, proto tedy konference pro lékárníky a lékaře.

SEDLAKOVA LEGAL: Co vše patří do portfolia Vaší společnosti?

JANA JOKEŠOVÁ: Kromě pořádání konferencí, zprostředkováváme výrobu časopisu Pharma News, jedná se o odborný časopis pro lékárníky. Doporučuji se podívat na naše webové stránky, kde najdete všechny naše aktivity a dozvíte se o nás více (ww.trendymat.cz).

SEDLAKOVA LEGAL: Co Vás na Vaší práci nejvíce naplňuje?

JANA JOKEŠOVÁ: Osobní kontakt s lidmi. Poznávání nových životních a pracovních příběhů. A samozřejmě výzva v pořádání konferencí pro nové klienty.

SEDLAKOVA LEGAL: V čem je TrendyMat odlišný od konkurence?

JANA JOKEŠOVÁ: TrendyMat je odlišný při řešený všech svých aktivit, jak v pružnosti tak empatii. Jsme malý tým a jsme schopni velmi rychle reagovat na nové podněty. Především poskytujeme skvělý servis a osobní přístup našim klientům.

SEDLAKOVA LEGAL: Co považujete za svůj největší úspěch? Čeho si nejvíce vážíte?

JANA JOKEŠOVÁ: Nejvíce si vážím toho, že mám v této oblasti praxi již 19let a tato práce mě stále naplňuje. Překonali jsme všechny krize a jdeme stále dál. Neustále na sobě pracujeme a zdokonalujeme se. Za to děkuji samozřejmě svému týmu i rodině.

SEDLAKOVA LEGAL: Jak hodnotíte spolupráci se SEDLAKOVA LEGAL?

JANA JOKEŠOVÁ: Spolupráce byla a je stále výborná a profesionální, ať jde o přednášky Adama Tietze na konferencích, nebo jeho články pro časopis Pharma News.

SEDLAKOVA LEGAL: Čeho si na spolupráci vážíte nejvíce?

JANA JOKEŠOVÁ: Vždy reagujete na dění na trhu, umíte prezentovat novou legislativu ve velmi krátké době. Dobře komunikujete s účastníky konferencí i čtenáři. Líbí se mi, jak jim lidsky podáváte nové vyhlášky, směrnice a zákony. Těším se, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.

SEDLAKOVA LEGAL: Máte nějaký nesplněný podnikatelský sen?

JANA JOKEŠOVÁ: Sny se mi plní právě teď!

Začněme spolupracovat ještě dnes

Kontaktujte nás