Rozhovor s panem Pichem z realitního a zpravodajského serveru Reality Morava.cz

Nedávno jsme zahájili sérii mini-rozhovorů s našimi klienty a obchodními partnery, abychom se mohli dozvědět více o jejich úspěšných podnicích, budoucích plánech a motivaci. Zjistili jsme, že jejich příběhy jsou plné vzrušení, nečekaných zákrutů a vítězství, stejně jako naše vlastní. Rádi bychom se s Vámi podělili o inspirativní nápady a zásady našich klientů.

V dnešním krátkém rozhovoru bychom Vám rádi představili pana Michala Picha, jednatele společnosti EuroNet Media s.r.o. Tato společnost provozuje realitní a zpravodajský server realityčechy.cz/realitymorava.cz, publikuje odborný realitní měsíčník a vydává inzertní časopis.

SEDLAKOVA LEGAL: Představte nám, prosím, čím se Vaše společnost zabývá.

MICHAL PICH: Jsme marketingová společnost zaměřená na trh s nemovitostmi. Našim hlavním cílem je poskytovat realitním kancelářím a developerským společnostem kvalitní prezentaci nemovitostí. Klienti u nás mohou využít nejen inzerci realit na našem realitním a zpravodajském serveru, ale také v časopisu. Naše redakce vydává aktuální zpravodajství ze světa nemovitostí. Staráme se také o firemní profily našich klientů na sociálních sítích.

SEDLAKOVA LEGAL: Čemu se ve společnosti věnujete právě Vy?

MICHAL PICH: Řízení společnosti.

SEDLAKOVA LEGAL: V čem je Vaše společnost odlišná od ostatních, podnikajících ve stejném odvětví?

MICHAL PICH: Nesledujeme, jak to dělají ostatní, jdeme vlastní cestou… Zakládáme si na osobním vztahu s našimi klienty a obchodními partnery. Neuzavíráme objednávky telefonicky, či elektronicky. Pokud s námi chce realitní kancelář či developerská společnost spolupracovat, jedeme za jejími zástupci osobně. Získáme tak zpětnou vazbu nejen na naši práci, ale dozvíme se také nové informace z daného regionu.

SEDLAKOVA LEGAL: Jaké projekty Vaše společnost doposud realizovala?

MICHAL PICH: V lednu 2006 jsme spustili realitní server realityčechy.cz/realitymorava.cz. Ve spolupráci s ČSÚ, společností Golem finance s.r.o. a bankami realizujeme od roku 2008 projekt Dostupnost bydlení.

Od roku 2012 vydáváme každý měsíc profesní magazín ve formátu PDF, který má téměř 10 000 odběratelů. V září 2018 jsme začali vydávat inzertní časopis s nákladem 25 000 výtisků a třítýdenní periodicitou. A prý jsme desátým rokem i největší vydavatel realitního zpravodajství v Evropě 🙂

SEDLAKOVA LEGAL: Jaké máte plány do budoucna, a na čem zrovna pracujete?

MICHAL PICH: Na jižní Moravě jsme začali v září 2018 tisknout časopis, který se snažíme každým novým vydáním posouvat na vyšší úroveň. Za čtyři měsíce jsme dokázali to, co jsme si původně plánovali na dva roky. Získali jsme tak prostor pro další cíle, které bych zatím nechtěl odtajňovat.

SEDLAKOVA LEGAL: Co je podle Vás klíčem k úspěchu v oblasti realit?

MICHAL PICH: Transparentnost, klient by měl dopředu vědět nejen co ho čeká, ale také kolik bude služba stát. Čestnost, nebát se říct i to, co není pozitivní.

SEDLAKOVA LEGAL: Co Vás motivuje/inspiruje v osobním i profesním životě?

MICHAL PICH: Říká se, že nejlepší motivací je úspěch. Největší odměnou je pro mě, a věřím že i pro mé kolegy, pochvala od našich klientů.

SEDLAKOVA LEGAL: Jaké hodnoty jsou pro Vás v podnikání důležité?

MICHAL PICH: Osobní vztahy. Dodržení slova. Fair-play.

SEDLAKOVA LEGAL: Máte nějaké dosud nesplněný podnikatelský sen?

MICHAL PICH: Sen žádný, cílů je mnoho…

Začněme spolupracovat ještě dnes

Kontaktujte nás