Pomůžeme vám

Právní pomoc start-upům

Klíčovou oblastí v SEDLAKOVA LEGAL je právní pomoc technologickým start-upům. Úspěchy našich klientů mluví za vše.

Home header

Proč rozjet start-up s námi?

Baví nás pohybovat se ve světě nových technologií a vyhledáváme příležitosti pomáhat nadějným start-upům. Ochrana nápadů a investic na začátku života každého start-upu, společně s globální strategií vstupu na trh a marketingu, jsou naprosto klíčové. Ne náhodou sídlíme v Brněnském Technologickém parku. Klienti SEDLAKOVA LEGAL získali funding v rámci amerických akcelerátorů a daří se jim napříč světem. Jsme rádi, že jsme u toho.
Co konkrétně vám můžeme nabídnout?

Tyto právní služby zahrnují

Ochrana duševního vlastnictví

Před uvedením nápadů na trh pomáháme sestavit strategii ochrany duševního vlastnictví, děláme rešerše domén a ochranných známek, registrujeme průmyslová vlastnictví, domény a další duševní vlastnictví a s pomocí vhodné smluvní dokumentace chráníme nápady.

Tvorba korporátní struktury

V rámci daňových analýz trhů nastavujeme vhodné korporátní a holdingové struktury, zakládáme společnosti a vytváříme s klienty struktury jejich řízení.

Ochrana investic

Příprava smluvní dokumentace, jednání s bankami a pojišťovnami, právní poradenství a konzultace pro vstup investorů do start-upů.

Projekt Ochrana nápadu

Prostřednictvím neziskového projektu Ochrana nápadu doporučíme kontakty na experty v dalších oblastech, zejména technická podpora, vývoj produktu, marketing, branding, vývoj webu, design, hledání zaměstnanců apod. Více na www.ochrananapadu.cz.

Potřebujete právní pomoc se start-upem?

Kontaktujte nás

Kdo se o vás postará