Klientská dokumentace

V sociálních službách je třeba myslet na to, že je třeba mít správně nastaven příjem klientů a především pak reagovat na situace, které mohou v průběhu poskytování služeb nastat. Pomůžeme Vám se specifiky smluv o poskytování sociálních služeb, požadavky na jejich znění a jejich uzavírání. Pomůžeme Vám reagovat na změny na Vaší straně (výše úhrad nebo limity zařízení) a na změny v průběhu poskytování na straně klienta (změny mobility, soběstačnosti nebo rozpoznávacích a dalších schopností). Orientujeme se také v ukončení nebo zániku smluvního vztahu.

Kontaktujte nás ↗

Popis
Nastavení klientské dokumentace s námi
  • Základní informace
  • Co budeme potřebovat?
  • Co dostanete a co to bude stát?

Základní informace

Pomůžeme vám správně nastavit procesy a vedení dokumentace. Bezchybné nastavení klientské dokumentace pro vás může být klíčové při sporu s klienty, kontrolními orgány, krajem nebo zdravotní pojišťovnou. Opomínaným tématem jsou i darovací smlouvy s členy rodin nebo jinými podporovateli a vyplatí se mezi nimi mít také pořádek.

 

Samostatnou kapitolou je pak správné nastavení veškeré dokumentace pro účely vykazování na pojišťovny a nebo jednání s nimi. I tady vám umíme pomoci.

Pokud totiž budete muset dokumentaci předložit například znalci, pojišťovně nebo jinému kontrolnímu orgánu, není pro vás nic lepšího, než když dopředu víte, že je vše v pořádku.

Co budeme potřebovat?

Potřebujeme informace o tom, co vás nyní trápí a poté se dohodneme na ideálním postupu. Někdy může dát smysl provést revizi existující dokumentace a někdy se vyplatí připravit úplně nové dokumenty.

Jsme rádi, když spolupráce funguje i na osobní lince a rádi se s vámi před navázáním spolupráce potkáme abychom zjistili, co vás k nám přivádí. Potkat se můžeme on-line nebo i osobně. Neváhejte se ozvat!

Co dostanete a co to to bude stát?

Dostanete od nás fungující řešení, která vám padne jako oblek nebo šaty na míru. Nejsme příznivci polovičatých řešení a pokud tedy při řešení vašich požadavků narazíme i na další oblasti, které by si zasloužily více pozornosti, určitě vás na ně alespoň upozorníme.

Řešení včetně všech dokumentů bude připravené k použití přímo ve vašich podmínkách a pokud to bude třeba, spolu s vámi nebo vašimi zaměstnanci zkontrolujeme i jejich nasazení do praxe.

Veškerou práci vám naceníme předem, abyste přesně věděli, za co budete platit.

Základní hodinová sazba je 3.200,- bez DPH.

Napište nám