We are proud of each and every one of our clinets
Hundreds of clients have contacted us. And we thank each and every one of them, individuals and companies, for the trust they have placed in us. They are the ones who inspire us, motivate us and make our work an unforgettable experience. And because we stand behind our work, feel free to contact us for legal services.
Wrote about us

Advokátní kanceláři SEDLAKOVA LEGAL s.r.o. patří velké poděkování za skvělou spolupráci a přístup při vyjednávání smluvních podmínek v rámci procesu digitalizace společnosti. Velmi oceňuji reakci na naše dotazy a potřeby, avšak i vstřícnost při jednání, a perfektní vzájemnou komunikaci. Svým přístupem vytvořili skvělý tým, s kterým byla radost spolupracovat.

Lukáš Machů Factoring České spořitelny, a.s.

Spolupráce se SEDLAKOVA LEGAL je skvělá. Nebojí se žádné výzvy, jsou moderní a jdou s dobou. Oceňuji lidský, neformální přístup a komunikaci, kterou umí promítnout i do smluv, které jsou skvěle a srozumitelně napsané. Jejich tým se vyzná v technologiích a jsou schopni řešit naše náročné požadavky z technologického prostředí. Děkuji za spolupráci a určitě budeme pokračovat.

Tomáš Nakládal We travel the world s.r.o.

Experti z advokátních kanceláří DBK Partners a Sedlakova Legal pomáhali s několikamiliardovým projektem částečné obnovy a modernizace systémů v elektrárně Temelín. "Naší doménou je oblast IT a softwarového práva a jsme rádi, že jsme mohli naší expertizou přispět k celkovému úspěchu," řekla Jana Sedláková, partnerka advokátní kanceláře.

Přečíst celou zprávu ↗

INFO.cz Tisková zpráva

Advokátní kancelář Polverini Strnad ve spolupráci s advokátní kanceláří Sedlakova Legal poskytovaly právní služby Českému telekomunikačnímu úřadu (ČTÚ). Přípravou a vyjednáním smluvní dokumentace mezi ČTÚ a dodavatelem softwarového řešení pomohly zahájit dlouhodobě připravovanou generační inovaci softwarového nástroje pro podporu správy rádiového spektra.

Přečíst celou zprávu ↗

Lawyers & Business Tisková zpráva

Jana Sedláková a její tým jsou skvělými partnery pro jakýkoliv technologický start-up. Nenásilně, jednoduše a srozumitelně jsou nás schopni navigovat i složitějšími oblastmi práva, mezi které patří autorské právo, IT právo a ochrana osobních údajů. I ve vypjatých situacích s nelehkými tématy zachovávají klidnou hlavu a rozhodnost. Za SCAUT jsem velmi rád, že máme v SEDLAKOVA LEGAL partnera do nepohody, na kterého se lze spolehnout, a který vždy vymyslí, jak nám ulehčit život. Díky nim dělá i SCAUT proces výběru zaměstnanců jednodušším, umožňuje pokrýt dosud nevídané množství datových zdrojů, a to v rekordním čase. Společně měníme svět HR krok za krokem a už teď se těšíme na nové příležitosti, které nám přinese EIDAS 2.0

Petr Moroz SCAUT, s.r.o.

Kromě špičkové odbornosti mají i špičkové služby. Zakládám svůj první startup a konstantně tápu. Obecně tuším, že kromě založení firmy budu potřebovat obchodní podmínky a GDPR, ale tím vyčerpávám své právní znalosti. Naštěstí je na mou ignoranci tým SEDLAKOVA LEGAL připraven, hledá se mnou řešení, trpělivě vysvětluje (někdy i dvakrát, když je to potřeba) a vydává se se mnou na cestu. Respektují škálování nových projektů a neřešíme všechno najednou. Řešíme ty nejdůležitější dokumenty ke spuštění nového projektu a postupně přidáváme další v pravý čas. Pokud zakládáte nový projekt, začněte tady. Poradí si s vámi.

Kamila Zahradníčková Lakmoos.com

Troufám si říci, že neexistují profese, které by měly pokroucenější pohled na své vykonatele, než advokáti/právníci a Iťáci. A zamýšlel jsem se, jestli proto byla spolupráce Eluvie a SEDLAKOVA LEGAL bezproblémová. Myslím si ale, že to bylo především proto, že vše probíhalo dle dohody, neuvěřitelně rychle a kvalitně. Máme tak nové nejen dodavatelské smlouvy, ale i SLA nebo obchodní podmínky našeho produktu. Děkujeme moc za skvělou spolupráci.

Petr Kašák SparkTECH s.r.o.

Skvělá komunikace, profesionalita, vlídnost, a přátelská atmosféra – tak bychom definovali naši spolupráci v pár slovech. Společnost SEDLAKOVA LEGAL nám pomáhá téměř od začátku, co existuje naše firma. Řešili jsme několik zádrhelů, se kterými si Jana Sedláková ↗ a její tým vždy dokázal poradit. Výsledkem byla vždy odvedená práce na 110 % a radost z výsledku. Tato kooperace trvá přes dva roky a kdykoliv se vyskytne další právní problém, víme, že se na tuto advokátní společnost můžeme spolehnout.

Jakub Henni Nesnězeno.cz s.r.o.

Honestly, what i appreciate the most about SEDLAKOVA LEGAL is flexibility and creativity I would say. The people I have worked with at SEDLAKOVA LEGAL all have show great desire to do good job and you really feel that they are on your side.

Almar Orn Hilmarsson Alfréd Jobs s.r.o.

Spolupráce se SEDLAKOVA LEGAL je příjemná a oceňuji jejich individuální přístup dle našich potřeb. Od kontroly licencí aplikace nám pomohli správně nastavit GDPR a také uhladit všechny právní věci okolo nastavení firmy tak, aby to dávalo smysl. Od právnických služeb nám také doporučili účetní firmu, vždycky vím, že se na ně můžeme obrátit a dostaneme radu, jak postupovat.

Prokop Simek DX Heroes CZ s.r.o.

Spolupráce se SEDLAKOVA LEGAL byla báječná. Cením si především vaší profesionality a pro-zákaznicky orientovaného přístupu. Musím ale podtrhnout, že jste nám byli nápomocni 24 hodin denně a vždy měli prostor a porozumění pro naše mnohdy všetečné dotazy.

Gevorg Avetisjan MARLENKA international s.r.o.

Jelikož jsme firma, která je hodně flexibilní a mění se dle nejnovějších trendů, potřebovali jsme stejně smýšlejícího partnera. Obor, ve kterém pracujeme, je většinou několik let před legislativou a jednoduché a pružné řešení se cení nad zdlouhavým elaborováním a komplexními smlouvami. To jsme v SEDLAKOVA LEGAL nalezli. Považuji za důležité, že se na vás můžeme spolehnout i s urgentním požadavkem a že pracujeme s týmem inovativních, moderně smýšlejících lidí.

Matěj Zachar Safetica Technologies s.r.o.

Za těch dvacet let v realitách jsem spolupracovala zhruba s deseti až patnácti advokáty a advokátními kancelářemi. Se SEDLAKOVA LEGAL spolupracuji nejdéle a je to proto, že spolu sdílíme onu zmíněnou posedlost bezpečností. Nejde o to udělat obchod za každou cenu, a když tam vidíme my nebo vaše kancelář nějaký problém, tak se do obchodu nepustíme.

Lenka Císková OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.

Ve světě právních služeb, kde se profesionalita měří výsledky, představuje Advokátní kancelář SedlakovaLegal paragon excelence. Jejich úroveň služeb pro naši společnost byla nejen velmi kvalitní, ale disponovala i zásadním osobním rozměrem, což bohužel není standardem advokátní kanceláře v běžné praxi. Naše spolupráce s týmem paní Mgr. Procházkové byla založena na osobním nasazení, naslouchání a důkladnosti. Obětovali se za hranu svých povinností a věnovali našim službám, zejména v oblasti due diligence a právní podpory, úroveň pozornosti, která jednoznačně přesáhla předpokládaný rozsah. Je třeba zdůraznit, že věnovali projektu veškerý nezbytný čas, často i nad rámec běžné pracovní doby, a věnovali se i komunikaci s našimi partnery, aby zajistili zdárné dokončení všech služeb navzdory časovému tlaku. Chci vzdát osobní hold vedoucímu týmu, paní Mgr. Procházkové, a všem členům týmu, kteří ukázali nejen mimořádnou odbornost, ale i odolnost a věnovali se naší společnosti s neuvěřitelným závazkem. Vaše nasazení, profesionalita a neochvějný postoj k dosahování výsledků jsou nejen obdivuhodné, ale také ukázkové.

Jan Slanina Everesta, s.r.o.

Advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL pro nás zpracovávala VOP a Ochranu osobních údajů na e-shop. Spolupráce byla věcná, neformální a přátelská. Oceňuji, že oba advokáti, se kterými jsem komunikoval, měli vědomostní přesah v oblasti e-commerce a tak neřešili zadání striktně podle paragrafů v zákoně, ale mohli jsme se spolu bavit o konkrétních technických postupech a jak případně náš e-shop upravit tak, aby bylo vše v pořádku.

Jan Pavelka Meopta s.r.o.

Je to již pár let, kdy jsem na doporučení začal spolupracovat s AK Sedláková legal a zážitek je naprosto výjimečný. Tento tým právních odborníků se vyznačuje profesionálním přístupem a schopností rychle a efektivně zpracovávat všechny mé požadavky. Komunikace je vždy srozumitené, což mi jako laikovi umožňuje lépe pochopit často složité právní záležitosti. Jejich příprava na schůzky, používání šablon a celková organizace práce jsou na nejvyšší úrovni. Tímto způsobem poskytují služby, které jsou nejen efektivní, ale také klientům přívětivé. Zvlášť oceňuji, jak se snaží zjednodušit a vysvětlit složité právní procesy, což v dnešní době není samozřejmostí. A co se týče ceny za jejich služby, musím říci, že jsou více než přijatelné, zejména vzhledem k poskytované kvalitě a odbornosti. Jejich cena odpovídá vysoké úrovni služeb, které poskytují. Postupně jsem přešel k partnerské společnosti i s vedením účetnictví a daňovým poradenstvím. Mám vše pod jednou střechou, profesionální a rychlé. Za mne super.

Jiří Hemerle Florea Holland s.r.o.

Ve společnosti Dormer Pramet s.r.o. spolupracujeme s advokátní kanceláří Sedláková Legal úspěšně již řadu let a spokojeni jsme jak s kvalitou práce, dodržováním dohodnutých lhůt a zejména s komunikací a přístupem jednotlivých právníků.

Martin Doležel Dormer Pramet s.r.o.
Interviews with clients