Jsme pyšní na každého klienta.
Obrátily se na nás stovky klientů. A každému z nich, jednotlivcům i společnostem, děkujeme za důvěru, kterou v nás vložili. Jsou to právě oni, kteří nás inspirují, motivují a dělají naši práci nezapomenutelným zážitkem. A protože si za naší prací stojíme, nebojte se nás poptat.
Zkušenosti klientů

Troufám si říci, že neexistují profese, které by měly pokroucenější pohled na své vykonatele, než advokáti/právníci a Iťáci. A zamýšlel jsem se, jestli proto byla spolupráce Eluvie a SEDLAKOVA LEGAL bezproblémová. Myslím si ale, že to bylo především proto, že vše probíhalo dle dohody, neuvěřitelně rychle a kvalitně. Máme tak nové nejen dodavatelské smlouvy, ale i SLA nebo obchodní podmínky našeho produktu. Děkujeme moc za skvělou spolupráci.

Petr Kašák SparkTECH s.r.o.

Skvělá komunikace, profesionalita, vlídnost, a přátelská atmosféra – tak bychom definovali naši spolupráci v pár slovech. Společnost SEDLAKOVA LEGAL nám pomáhá téměř od začátku, co existuje naše firma. Řešili jsme několik zádrhelů, se kterými si Jana Sedláková ↗ a její tým vždy dokázal poradit. Výsledkem byla vždy odvedená práce na 110 % a radost z výsledku. Tato kooperace trvá přes dva roky a kdykoliv se vyskytne další právní problém, víme, že se na tuto advokátní společnost můžeme spolehnout.

Jakub Henni Nesnězeno.cz s.r.o.

Honestly, what i appreciate the most about SEDLAKOVA LEGAL is flexibility and creativity I would say. The people I have worked with at SEDLAKOVA LEGAL all have show great desire to do good job and you really feel that they are on your side.

Almar Orn Hilmarsson Alfréd Jobs s.r.o.

Spolupráce se SEDLAKOVA LEGAL je příjemná a oceňuji jejich individuální přístup dle našich potřeb. Od kontroly licencí aplikace nám pomohli správně nastavit GDPR a také uhladit všechny právní věci okolo nastavení firmy tak, aby to dávalo smysl. Od právnických služeb nám také doporučili účetní firmu, vždycky vím, že se na ně můžeme obrátit a dostaneme radu, jak postupovat.

Prokop Simek DX Heroes CZ s.r.o.

Spolupráce se SEDLAKOVA LEGAL byla báječná. Cením si především vaší profesionality a pro-zákaznicky orientovaného přístupu. Musím ale podtrhnout, že jste nám byli nápomocni 24 hodin denně a vždy měli prostor a porozumění pro naše mnohdy všetečné dotazy.

Gevorg Avetisjan MARLENKA international s.r.o.

Jelikož jsme firma, která je hodně flexibilní a mění se dle nejnovějších trendů, potřebovali jsme stejně smýšlejícího partnera. Obor, ve kterém pracujeme, je většinou několik let před legislativou a jednoduché a pružné řešení se cení nad zdlouhavým elaborováním a komplexními smlouvami. To jsme v SEDLAKOVA LEGAL nalezli. Považuji za důležité, že se na vás můžeme spolehnout i s urgentním požadavkem a že pracujeme s týmem inovativních, moderně smýšlejících lidí.

Matěj Zachar Safetica Technologies s.r.o.

Za těch dvacet let v realitách jsem spolupracovala zhruba s deseti až patnácti advokáty a advokátními kancelářemi. Se SEDLAKOVA LEGAL spolupracuji nejdéle a je to proto, že spolu sdílíme onu zmíněnou posedlost bezpečností. Nejde o to udělat obchod za každou cenu, a když tam vidíme my nebo vaše kancelář nějaký problém, tak se do obchodu nepustíme.

Lenka Císková OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
Rozhovory s klienty