Pozůstalostní řízení

Domovy pro seniory s sebou bohužel nesou i odcházení klientů. V některých případech je třeba poskytnout pomocnou ruku nejen pozůstalým, ale i notářům. Pomůže vám nastavit správný proces pro rychlé a úspěšné řešení pozůstalosti tak, aby vaše další poskytování služeb neblokoval majetek předchozího klienta, o který se musíte starat v případě nečinnosti notáře. Nastane-li jakýkoliv problém, zastoupíme vás také ve sporech s pozůstalými nebo v komunikaci s notářem.

Kontaktujte nás ↗

Popis
Pozůstalostní řízení s námi
  • Základní informace
  • Co potřebujeme?
  • Co dostanete a co to bude stát?

Základní informace

Správné nastavení procesů řešení pozůstalosti vám může pomoct zbavit se nejedné starosti. Ať už při komunikaci s notářem, nebo pozůstalými.

 

Zajistíme, že budete připraveni na každou situaci, a pokud přece nastane problém, zastoupíme vás také ve sporech nebo v komunikaci s notářem.

 

Můžeme vám také pomoci při řešení požadavků vašich klientů tak, že jsme schopní k vám dojet a pro zájemce zajistit tvorbu závětí anebo zafixovat dříve vyslovená přání.

 

Samozřejmě jsme také schopni proškolit vaše zaměstnance o tom, jak postupovat v jednotlivých situacích kdy vás ignoruje notář, najdete dodatečný majetek anebo vám klient chce něco odkázat…

 

Co potřebujeme?

Potřebujeme informace o tom, co vás nyní trápí a poté se dohodneme na ideálním postupu. Někdy může dát smysl provést revizi existující dokumentace a někdy se vyplatí připravit úplně nové dokumenty.

Jsme rádi, když spolupráce funguje i na osobní lince a rádi se s vámi před navázáním spolupráce potkáme abychom zjistili, co vás k nám přivádí. Potkat se můžeme on-line nebo i osobně. Neváhejte se ozvat!

Co od nás dostanete a co to stojí?

Dostanete od nás fungující řešení, která vám padne jako oblek nebo šaty na míru. Nejsme příznivci polovičatých řešení a pokud tedy při řešení vašich požadavků narazíme i na další oblasti, které by si zasloužily více pozornosti, určitě vás na ně alespoň upozorníme.

Řešení včetně všech dokumentů bude připravené k použití přímo ve vašich podmínkách a pokud to bude třeba, spolu s vámi nebo vašimi zaměstnanci zkontrolujeme i jejich nasazení do praxe.

Veškerou práci vám naceníme předem, abyste přesně věděli, za co budete platit.

Naše základní hodinová sazba je 3.200,- bez DPH.

Kontaktuje nás