Akce již proběhla

NIS 2 meetup

23.05.2024 Byznys hub a coworking Opero Praha

NIS 2 a nový kybernetický zákon prakticky - meetup pro všechny, které zajímá cybersecurity

Uvidíme se na tomto zajímavém meetupu v luxusním prostředí byznys hubu Opero v srdci Prahy?

Zveme vás na odpolední kyberbezpečnostní meetup ↗ pořádaný komunitou CyberSecurityPlatform.cz, kterého se kromě advokáta Jiřího Hradského zúčastní mnozí odborníci i studenti informační a kybernetické bezpečnosti.

Co vás čeká?

Tři skutečně užitečné přednášky. Mezi nimi i přednáška našeho kolegy Jiřího Hradského na téma NIS 2 a nový zákon o kybernetické bezpečnosti – jak se mění pravidla hry.

Nově se kybernetická bezpečnost dotkne 6 000+ subjektů. Na koho budou nová pravidla kyberbezpečnosti dopadat? Co jsou základní povinnosti vyplývající ze zákona a s čím už můžete začít teď? NIS 2 se propíše do nového zákona o kybernetické bezpečnosti. Ač ještě není známo jeho finální znění, podíváme se na ty nejdůležitější oblasti, které budou muset povinné osoby řešit. A nejen ty.

Kromě toho bude přednášet také Martin Konečný ze CYBER-GUARDIANS.cz s.r.o, na téma „Jak zvládnout nový kyberzákon zkušenosti, rady a role manažera kybernetické bezpečnosti“, nebo Michal Čížek z GoodAccess s.r.o. na téma „Zero Trust Architektura pro ZoKB/NIS2“.

A samozřejmě nesmí chybět diskuze a networking, kde se můžete seznámit s profesionály z okruhu kyberbezpečnosti.

Kdy a kde?

  • 23. 5. 2024 od 13:00 do 17:00 v byznys hubu Opero v Praze (Salvátorská 931/8, Praha 1).
Kupte si vstupenku ↗.

Disclaimer: Akce není pořadaná společností SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.