Akce již proběhla

NIS 2 a nový kybernetický zákon prakticky

07.03.2024 ICUK, Ústí nad Labem

Pojďte se s námi naživo potkat na meetupu pořádaném CyberSecurityPlatform.cz ↗, skvělé komunity odborníků a studentů kybernetické a informační bezpečnosti.

Účast na akci je zdarma, stačí se zaregistrovat.

O čem to celé bude?

Kybernetická bezpečnost je tématem roku 2024, které se dotkne každé technologické firmy — a to bez ohledu na to, zda na ni přímo dopadne nový zákon, nebo ne. Komunita CyberSecurityPlatform.cz má za cíl sdílet odborné znalosti a zkušenosti nejen na úrovni své členské základny, ale také širší veřejnosti.

Na ústeckém meetupu se můžete těšit na skvělý networking, sdílení know-how a diskuzi, ale hlavně na tři našlapané přednášky. A jednu z nich pro vás chystá Jiří Hradský ↗, náš odborník na kybernetickou bezpečnost a ochranu dat.

Co pro vás chystáme?

Přednášku na téma: NIS 2 a nový zákon o kybernetické bezpečnosti – jak se mění pravidla hry.

Kyberbezpečnost se nově dotkne více než 6 000 subjektů. Jiří Hradský vám vysvětlí, na koho budou nová pravidla dopadat, jaké jsou základni povinnosti vyplývající ze zákona a co mohou firmy začít řešit už teď.

Jaké další přednášky vás čekají?

  • Ing. Martin Konečný, MBA ze CYBER-GUARDIANS.cz s.r.o. vám poví o GAP analýze a dalších krocích, jak zvládnout nový kyberzákon. 
  • Ing. Michal Čížek z GoodAccess s.r.o. pro vás má téma Zero Trust Architektury pro ZoKB/NIS 2.

Potkáme se?

Pokud to nakonec do Ústí nestihnete, nezoufejte, přihlášeným účastníkům budou poskytnuty záznamy z přednášek.

Těšíme se na viděnou. 👋

Na akci se můžete registrovat ZDE ↗.

Disclaimer: Akce není pořadaná společností SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.