Akce již proběhla

Workshop: Úvod do startupových investic

09.09.2022 Online - MS Teams

Zajímáte se o právo a investice? Baví vás investice do startupů? Chcete se naučit, jak probíhá příprava investiční dokumentace, jak prakticky funguje vyjednávání a jaké existují komunikační techniky?

Poté pro vás máme Workshop: Úvod do startupových investic

Kdo vás provede workshopem?

Jana Sedláková ↗ - autorka projektu vzorové investiční dokumentace v ČR, právník a odborník na korporátní právo a investice. Na worskhopu vás provede teoretickou části investic (z právního pohledu), a také odpoledním praktickým workshopem.

Diana Lokajíčková ↗ - zapsaná mediátorka a IP mediátorka. Na workshopu vás provede částí věnované komunikaci. Popis její části workshopu je následující:

"Co spojuje mediátora a advokáta? Prostředí konfliktu. To je často plné emocí a může se tak stát, že se navzájem posloucháme, ale nenasloucháme si. To je hlavní přínos mediace. Mění toto nastavení a pomáhá klientům přenastavovat jejich komunikační vzorce. A jak to mediátor zvládá? Zejména prostřednictvím komunikačních technik. Výsledkem správného použití těchto technik by měla být úleva. Společně se tak podíváme, co to ty techniky jsou a prakticky si je vyzkoušíme."

Jak bude workshop probíhat?

undefined

Workshop proběhne prostřednictvím platformy MS Teams. Dopolední blok bude věnován teoretickým otázkám, které se pojí s investicemi do startupů. Odpoledne poté proběhne praktický workshop, ve kterém si účastnici vyzkouši, jak investice probíhá v praxi (účastníci budou rozděleni do skupin).

Kdy a kde workshop proběhne?

25. 8. 2022 od 8:30 online přes MS Teams.

Kolik workshop stojí?

Workshop je zcela zdarma.

Přihlašujte se prostřednictvím formuláře níže.