Akce již proběhla

Výzvy advokacie v roce 2024

06.06.2024 Kino Přítomnost, Siwiecova 1, Praha 3

Konference vzniklá v rámci série Next Gen Law Forum, na které s vámi budou ostřílení právníci sdílet své zkušenosti. Jedinečná příležitost nahlédnout, co se děje pod pokličkou úspěšných advokátních kanceláří a kdo/co za jejich úspěchem stojí.

Kdy a kde?

  • Čtvrtek 6. 6. 2024 ve 12:30
  • Kino Přítomnost (Dům Radost), Siwiecova 1, Praha 3

Výzvy advokacie v roce 2024 ↗ přináší program, ve kterém se bude mluvit o inovacích v oblasti práva, tedy hlavně o využití AI v advokátní praxi, o moderních systémech, které vedou k efektivitě, a taky třeba o tom, jak si udržet nadhled a radost z práce. Témata se dostanou i za hranice klasické advokacie. Říká vám něco digitální nomádství?

Jana Sedláková bude součástí panelové diskuze na téma efektivního vedení kanceláře spolu s dalšími advokáty. Promluví o tom, jak u nás využíváme moderní systémy a o tom, jak udržuje motivaci zaměstnanců. Nasdílí také to, jaké výzvy na ni v tomto roce čekají.

Čeká na vás spousta zajímavých hostů, kteří k tématům z oblasti práva mají jistě co říct a rádi se podělí o osvědčené tipy a vychytávky. Přijďte se společně posouvat díky sdílení zkušeností a hodnotným diskuzím.

Registrovat se můžete zde .

Disclaimer: Akce není pořádaná společností SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.