SEDLAKOVA LEGAL – váš partner při prodeji nemovitosti

Prodej nemovitosti je velký krok v životě každého z nás, proto si zaslouží řádnou péči. Věnujte tedy dostatečnou pozornost výběru zprostředkovatele, který vám ji poskytne. Přečtěte si, proč vám bude dobrým partnerem právě advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL. 4 důvody pro SEDLAKOVA LEGAL:

  • Jistota bezpečného převodu
  • Garance kvalitních služeb
  • Jednoduchost celého procesu
  • Časová i finanční úspora

DOSUD JSME PŘEVEDLI NEMOVITOSTI V HODNOTĚ VÍCE NEŽ 2,5 MLD KČ

Smlouvy týkající se nemovitostí známe do posledního detailu. Máme bohaté zkušenosti, a proto zajistíme, aby i váš obchod proběhl bez problémů. Od založení advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL jsme pomohli našim klientům s převody nemovitostí v hodnotě více než 2,5 miliardy korun. Celý proces převodu nemovitosti máme dokonale pod kontrolou a nemůže nás již nic překvapit. Proto dokážeme zajistit, aby vše proběhlo rychle, a přesto bezpečně. Na to vám poskytujeme garanci.

PŘÍPRAVOU SMLOUVY NEKONČÍ

Nejsme jediná advokátní kancelář, která podobné služby poskytuje. S trochou nadsázky, jako jsou rozdíly mezi kavárnami – zatímco někde vám uvaří prémiové italské espresso, jinde dostanete toho nejlevnějšího turka – takové jsou rozdíly i mezi jednotlivými kancelářemi. Za nás může mluvit naše práce: konkrétně stovky spokojených klientů, které jsme provedli prodejem nemovitostí. Při převodu vaší nemovitosti vám zajistíme plný komfort. Zároveň ne všechny advokátní kanceláře zajišťují komplexní služby a některé se postarají pouze o část procesu (například vám připraví pouze smlouvu). Naše kancelář věří, že je důležité vám nabídnout komplexní služby a co využijete, nechat pouze na vás. Proto kromě přípravy smlouvy zajistíme úschovu kupní ceny po dobu převodu nemovitosti v katastru, stejně jako samotný převod na katastrálním úřadu. S ním máme sjednané smlouvy, postaráme se tedy i o úhradu správních poplatků.

SAMOZŘEJMOSTÍ JE VAŠE POHODLÍ

Celý proces je v naší advokátní kanceláři pohodlnější, rychlejší a levnější. Potřebujeme jen, abyste nám předali podklady a vše ostatní již zařídíme my: smlouvou počínaje, přes komunikaci s druhou smluvní stranou či bankou, úschovu kupní ceny, podání návrhu na vklad a následné zastoupení v katastrálním řízení, až po výplatu kupní ceny a předání nemovitosti. Využíváme moderní technologie a elektronickou komunikaci. Při přípravě smlouvy nemusíte nikam chodit, můžete nás oslovit mailem, telefonicky nebo klidně i na Facebooku, veškeré podklady nám můžete rovněž dodat elektronicky. Pokud se však budete chtít potkat a víc se poznat osobně, určitě vás rádi uvidíme. Na rozdíl od některých jiných kanceláří nevěříme na smlouvy dle šablony. Každá naše smlouva je unikát připravený na míru klientovi. Zakládáme si na preciznosti, proto každá naše smlouva prochází dvojí kontrolou – každou připravují a čtou minimálně dva právníci. Tato preciznost je dle nás základem kvalitní a bezpečné smlouvy.

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT. STOPROCENTNĚ

Poskytujeme perfektní službu jejíž součástí je pocit důvěry a bezpečí. Nejsme advokátem, který vám vypracuje smlouvu a tím pro něj práce končí. Jsme partnerem, na kterého se můžete stoprocentně spolehnout. Převod nemovitosti proběhne v 9 jednotlivých krocích, přečtěte si o nich více informací.