Příprava dokumentace a nastavení procesů

Jaká jednání oznamovat? O čem informovat oznamovatele? Co udělat s přijatým oznámením? Všechny potřebné vzory a definice procesů Vám připravíme tak, abyste mohli oznámení řešit sebevědomě již od prvního dne. Dokumenty i procesy provážeme s Vašimi vnitřními předpisy, chodem společnosti a požadavky koncernu či specifické legislativy. Obecných vzorů odtržených od reality se od nás nedočkáte. Náš tým na whistleblowing má za sebou mnoho projektů v rozličných společnostech, díky čemuž nový whistleblowing systém přesně zapadne do Vaší společnosti. 

Kontaktujte nás ↗

Příprava dokumentace a procesů s námi
  • Co budeme řešit?
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Co budeme řešit?

Nastavíme s Vámi, kdo může podávat oznámení, jaká jednání lze oznamovat, jak oznámení přijímat a prošetřovat a jak přijímat a kontrolovat nápravná opatření.

Vedle toho pomůžeme také se jmenováním řešitele oznámením, vedením evidence o řešených oznámeních a školením zaměstnanců. To vše podle zvoleného balíčku. 

Co od Vás budeme potřebovat?

Zeptáme se Vás, kolik máte pracovníků, zda již máte procesy pro řešení oznámení a zda na Vás dopadají specifické požadavky na řešení oznámení.

Vedle toho se budeme zajímat také o to, zda máte zájem o platformu pro řešení oznámení, zda chcete řešit také oznámení nad rámec minima (v některých případech je to vhodné) a jaká osoba by měla řešit oznámení. 

Co od nás dostanete?

Vše, co potřebujete pro efektivní řešení oznámení ve Vaší společnosti. Konkrétní rozsah uvádíme u jednotlivých balíčků níže. 

A co cena?

Kolik to bude stát?

Neprodáváme dokumenty do šuplíku, ale funkční řešení. Níže jsme tak připravili několik balíčků, které komplexně pokryjí zavedení whistleblowingu ve společnostech rozličných velikostí.

Balíček 1

Balíček 2

Balíček 3

Balíček 4

Balíček 5

Balíček 6

Kontaktujte nás

"Připravíme dokumentaci a procesy tak, abyste na to už nemuseli myslet."

Napište nám →