Výběr a nastavení platformy pro řešení oznámení

Jak oznámení přijmout a kdy je potřeba odpovědět? Jakým způsobem je musíte přijímat? Osobně, telefonicky, elektronicky, a ještě limitovat kdo má k oznámení mít přístup? A co přesně potřebujete evidovat? Pokud si chcete zjednodušit administrativu, použijte pro kontrolu přístupů, hlídání lhůt, vedení evidence, ale i pro zajištění důvěrnosti oznámení některý z existujících nástrojů na trhu, které lze implementovat na klíč. Investice do něj se vám rychle vrátí. Jsme technologicky neutrální a spolupracujeme s několika platformami, doporučíme vám tak tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Nenutíme vám pouze ty naše, ale když se pro ně třeba rozhodnete, tak díky nám získáte lepší cenu.

Kontaktujte nás ↗

Whistleblowing
Popis
Výběr a nastavení platformy pro řešení oznámení s námi
  • Co budeme řešit?
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Co budeme řešit?

Pomůžeme vám vybrat platformu, která bude vyhovovat vašim preferencím i rozpočtu. Popř., pokud nebudete platformu chtít, pomůžeme vám s nastavením e-mailových schránek pro řešení oznámení.

Následně vám zprostředkujeme kontakt s poskytovatelem dané platformy a pomůžeme vám s přizpůsobením platformy vaší společnosti, zejména vložením informací pro oznamovatele a informací o přijetí oznámení.

Pokud budeme vaším řešitelem či spoluřešitelem oznámení, nastavíme spolu přístupové účty k platformě a otestujeme, že vše funguje, jak má. 

Co od vás budeme potřebovat?

Zjistíme vaše preference ohledně konkrétních nástrojů pro řešení oznámení. Projdeme také, zda platformu pro řešení oznámení otevřít jen vašim zaměstnancům, nebo také např. dodavatelům či zákazníkům.

Zeptáme se také na to, zda budete chtít přijímat anonymní oznámení, a pokud ano, pomůžeme s nastavením platformy a procesů pro jejich přijímání.

Pak už jen s vámi projdeme výběr konkrétní varianty předplatného dané platformy.  

Co od nás dostanete?

Vše, co potřebujete pro rychlé nastavení platformy pro řešení oznámení na klíč. Konkrétní rozsah uvádíme u jednotlivých balíčků níže. 

Kolik to bude stát?

Neprodáváme dokumenty do šuplíku, ale funkční řešení. Níže jsme tak připravili několik balíčků, které komplexně pokryjí zavedení whistleblowingu ve společnostech rozličných velikostí.

Základní balíček 60

Plus balíček 70

Premium balíček 80

Balíček last-minute 10

Nastavení systému řešení 30

Externí řešitel 25