Určení řešitele a spuštění systému

Máte již dokumenty, procesy a platformu? Teď je potřeba rozhodnout, jestli oznámení řešit interně, nebo externě. Pro interní řešení vás proškolíme, projdeme s vámi několik vzorových případů a budeme vždy k dispozici pro případy potřeby. Pokud ale chcete vědět, že v první řadě oznámení dojde někomu kompetentnímu a že bude řádně posouzeno, tak nám řešení oznámení předejte a my vše zajistíme za vás na klíč, bez nutnosti školení řešitele oznámení. Následně proškolíme vaše zaměstnance, abyste věděli, co od whistleblowingu čekat, kdo a jak řeší oznámení a jaké záruky ochrany oznamovatel má. Vašemu vedení pak představíme nutná opatření pro správné fungování whistleblowingu ve společnosti.

Kontaktujte nás ↗

Máte již dokumenty, procesy a platformu? Teď je potřeba rozhodnout, jestli oznámení řešit interně, nebo externě. Pro interní řešení vás proškolíme, projdeme s vámi několik vzorových případů a budeme vždy k dispozici pro případy potřeby. Nebo nám řešení oznámení předejte a my vše zajistíme za vás na klíč, bez nutnosti školení řešitele oznámení. Následně proškolíme vaše zaměstnance, abyste věděli, co od whistleblowingu čekat, kdo a jak řeší oznámení a jaké záruky ochrany oznamovatel má. Vašemu vedení pak představíme nutná opatření pro správné fungování whistleblowingu ve společnosti.

Určení řešitele a spuštění systému s námi
  • Co budeme řešit?
  • Co od Vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Co budeme řešit?

Pomůžeme vám rozhodnout, jestli oznámení řešit interně, nebo s naší pomocí externě. Externí řešení je často v konečném důsledku levnější, navíc zajistíte naprostou ochranu citlivých informací z oznámení.

Pokud zvolíte interního řešitele, proškolíme vás k řešení oznámení a budeme vám k ruce v případě komplikací. V případě externího řešitele vše zajistíme za vás.

Dále vysvětlíme vašim zaměstnancům a vedení, co od whistleblowingu mohou čekat a jaký toto na ně bude mít dopad. 

Co od vás budeme potřebovat?

Zjistíme vaše preference ohledně přístupu k určení řešitele oznámení. Můžeme vám také pomoci s kalkulací nákladnosti obou těchto variant.

Zeptáme se také na to, jak nejlépe předat informace o řešení oznámení jednotlivým pracovníkům ve společnosti. Pokud budeme řešitelem či spoluřešitelem oznámení, budeme potřebovat získat přístup k platformě pro řešení oznámení.

Pak už spolu spustíme systém pro řešení oznámení. V případě jakýchkoli dotazů vám vždy pomůžeme.  

Co od nás dostanete?

Vše, co potřebujete pro volbu řešitele oznámení a spuštění whistleblowingu. Konkrétní rozsah uvádíme u jednotlivých balíčků níže. 

Kolik to bude stát?

Neprodáváme dokumenty do šuplíku, ale funkční řešení. Níže jsme tak připravili několik balíčků, které komplexně pokryjí zavedení whistleblowingu ve společnostech rozličných velikostí.

Základní balíček 110

Plus balíček 220

Premium balíček 330

Balíček last-minute 440

Nastavení systému řešení na míru 550

Externí řešitel 660

"Rádi vám s řešením pomůžeme, nebo proškolíme vaše zaměstnance."

Napište nám →