Programy participace zaměstnanců (ESOP)

Doby, kdy stačila pouze mzda, jsou už dávno pryč. Pro efektivní a fungující společnost je potřeba mít dobře nastavené programy participace zaměstnanců. Pojďte s námi vymyslet ten nejlepší způsob, jak maximálně motivovat a odměnit své zaměstnance nebo spolupracující osoby.

Kontaktujte nás ↗

ESOP
Popis
Programy participace zaměstnanců pod naší taktovkou
  • Základní informace
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

To máte ESOP, virtuální podíly, přímý prodej...

Možností, jak motivovat zaměstnance je mnoho. Proto si společně dohodneme schůzu, kde se pobavíme o možnostech, vašich preferencích a potřebách. Na společné schůzce si vysvětlíme, jaké možnosti participace zaměstnanců nebo spolupracujících osob máte, a která z nich je vzhledem k vašemu záměru nejvhodnější.

Cena: od 25 000 Kč + DPH

Co budeme pro přípravu potřebovat?

Zejména se budeme muset společně spojit a vše pořádně probrat. Před schůzkou vám také zašleme dotazník, jehož vyplnění nám pomůže pochopit, jakým směrem se chcete ubírat.

Nemáte představu, jaké možnosti vůbec máte, nebo byste se chtěli před tím, než nám na vše odpovíte, podrobněji s možnostmi seznámit? Zkuste si přečíst náš článek věnovaný zejména ESOPu, ale i dalším programům.

Dostanete přesně nastavená pravidla

Jakmile si dohodneme všechny detaily, program společně naimplementujeme do vaší společnosti a uspořádáme školení pro potenciální účastníky, aby věděli, co to pro ně znamená.

Vy tak dostanete nastavení pravidel pro motivaci a odměňování zaměstnanců nebo spolupracujících osob formou majetkové účasti na společnosti nebo virtuálních podílů, se kterými je spojeno právo na podíl na zisku. Zároveň tomu budou všichni rozumět. Což je určitě plus!

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoct s nastavením programu participace zaměstnanců?

Napište nám →

Další služby v oblasti korporátního práva →