Společnická dohoda (SHA)

Znáte pojmy jako put opce, drag along a tag along, deadlock, či antidillution? Ať u vám říkají jen málo nebo (ne)máte představu, jak si vztahy mezi společníky nastavit, jsme připraveni vám navrhnout adekvátní dokumentaci (společnickou dohodu), vše s vámi probrat, případně projednat s ostatními partnery.

Kontaktujte nás ↗

SHA
Popis
Nachystáme vám společnickou dohodu (SHA) na míru
  • Základní informace
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Co společnická dohoda řeší?

V rámci přípravy dohody za vás vyřešíme smluvní nastavení vzájemných vztahů mezi společníky. Také se můžeme případně pobavit smluvní modifikaci práv spojených s jednotlivými podíly a nastavení vztahů mezi společníky včetně řešení patových situací (např. deadlock).

Cena: od 10 000 Kč + DPH

 

Jak si představujete úpravu mezi společníky?

Úprava vztahů mezi jednotlivými společníky je na vás. My jsme tady od toho, abychom vás případně korigovali a doporučili ideální řešení. Pro přípravu dokumentace však budeme potřebovat vyplnit a případně prodiskutovat speciální dotazník (s výběrem možných ustanovení a zvláštních práv)

Co od nás dostanete?

Především jistotu, že vaše vztahy byly nastaveny správně. Připravíme vám dohodu, která reflektuje představu klienta o vzájemné spolupráci společníků.

Dohoda může vyžadovat aktualizaci či jinou úpravu, proto budeme v kontaktu. Pokud nebude dohoda fungovat, nebo bás bude brzdit v spolupráci mezi společníky, najdeme vhodnější řešení.

Kontaktujte nás

Potřebujete právní služby v oblasti korporátního práva?

Napište nám →

Další služby v oblasti korporátního práva →