Akce již proběhla

Jak nastavit whistleblowing a udělat z něj příležitost?

15.11.2023 MS Teams

První vlna ochrany oznamovatelů prosvištěla kolem velkých firem nad 250 zaměstnanců na začátku srpna. Pro střední firmy platilo pravidlo: „Máme do 15. 12. 2023 čas, počkáme, jak se to vyvine u velkých firem a pak to nastavíme.“

Už je to ale pomalu tady. Od půlky prosince se zákon o ochraně oznamovatelů dotkne všech, kteří zaměstnávají více než 50 zaměstnanců.

My jsme si s velkými firmami prošli implementací, desítkami školení, nastavením procesní dokumentace. A teď je čas předat vám zkušenosti z těchto implementací. Abyste jako střední firmy své povinnosti splnili bez dalších šedivých vlasů. A hlavně vám chceme ukázat, že se z dobře nastaveného vnitřního oznamovacího systému dá udělat moc hezká příležitost.

Z praxe totiž víme, že mnohem častěji se oznamují stížnosti a připomínky než porušování právních předpisů.

Nechcete se účastnit webináře a máte zájem o nastavení whistleblowingu?

Služby whistleblowingu od SEDLAKOVA LEGAL

Na co se podíváme?

Na webináři s vámi projdeme:

  • Jak jsme to nastavovali ve velkých podnicích;
  • Nezbytnou dokumentaci, kterou musíte mít;
  • Jak si ušetřit práci s přípravou a využít oznamovací systém na maximum;
  • Pozici příslušné osoby a jak se s ní vypořádat;
  • FAQ.

Kdo vás webinářem provede?

Webinářem vás provede Jiří Hradský, který má na starost implementaci vnitřních oznamovacích systémů u našich klientů. Kromě toho se intenzivně věnuje také dalším compliance tématům, takže určitě bude prostor případně odpovědět i na navazující problematiku, například ochranu osobních údajů.

Kdy webinář proběhne?

15. 11. 2023 od 9:00 do 10:00

Webinář proběhne online.

Nestíhám se webináře zúčastnit

Nemusíte se bát, bude záznam. Ten budeme posílat třeba i přes náš newsletter. Pokud se chcete přidat do naší newsletter rodiny, můžete tak udělat pod tímto odkazem ↗