Akce již proběhla

Realitní snídaně s Romanem: Vady nemovitostí

17.10.2023 Brno | Purkyňova 648/125, 612 00 Brno | 9:00 - 11:00

Realitní kanceláře a makléři, zbystřete! Máme pro vás realitní snídani!

Vady jsou konstatním problémem ve světě nemovitostí. V praxi se jistě setkáváte s různě starými domy, či různými konstrukčními chybami. Co ale je skutečně vada, jak ji určit a jak po zjištění vady s informací naložit?

Stavte se na naši realitní snídani, kde vás nakrmíme nejen jídlem, ale i užitečnými informacemi!

Roman Tomek ↗, expert na právo nemovitostí, si pro vás nachystal právě téma vad nemovitostí, které s vámi na snídani probere.

Co si u dobrého jídla a pití povíme?

  1. Co je to vada? – Co je to vlastně vada, tedy kdy se jedná o vadu a kdy ne.
  2. Jak se vady rozdělují? – Jaké je rozdělení vad po právní stránce (zjevné x skryté, podstatné x nepodstatné, právní x faktické), což je důležité pro jejich následné uplatnění.
  3. Postup při uplatnění nároků – Jak správně při uplatnění vad postupovat, aby bylo možno následně nároky uplatnit u soudu, když dojde ke sporu. Proces si projdeme krok po kroku.
  4. Nároky z vad a jejich řešení – Jaké nároky lze v případě vad uplatnit a za jakých podmínek. Rozebereme detailně jednotlivé způsoby řešení.
  5. Projektová dokumentace – Rozebereme i praktickou otázku chybějící projektové dokumentace při prodeji nemovitosti, zejména zda se jedná o vadu či ne a jak postupovat.
  6. Další oblasti – Časté dotazy v oblasti vad, například zda lze prodat nemovitost „jak stojí a leží“, probereme otázku vzdání se práva z vad, nebo například odpovědnost dědiců za vady nemovitostí.

Kdy a kde snídaně proběhne?

17. 10. 2023 od 9:00 do 11:00 u nás v Brně - Purkyňova 648/125, 612 00 Brno-Medlánky.

Registrovat se můžete přes formulář níže. ⬇️