Akce již proběhla

Webinář: Vyjednávání smluv v IT

30.05.2023 Online | MS Teams

Máte na starost vyjednávání smluv se zákazníky? Pak by vás mohlo zajímat, jaké jsou naše zkušenosti s vyjednáváním smluv v IT.

Nachystali jsme si pro vás webinář o vyjednávání smluv.

Ať už smlouvu předkládáte jako první nebo revidujete, co jste dostali od protistrany, je dobré si od začátku rozmyslet, jaká je vaše strategie. Patříte mezi ty, kteří uzavírají jenom vlastní vzory? Chcete za každých podmínek smlouvu nastavit nejvíce ve svůj prospěch a neustoupit? Nebo potřebujete vyvážit jen nejdůležitější otázky a co nejdříve zahájit spolupráci?

Kolega Pavel Čech si s vámi projde, jaké strategie se mu osvědčily a jaké naopak nedoporučuje.

Co vám v hodince povíme?

  1. Jak prioritizovat požadavky. Tak abyste řešili to, co je skutečně důležité. A ustupovali záměrně jen tam, kde je to pro vás výhodné.
  2. Čemu se v IT smlouvě vyvarovat. Každý čte smlouvu jinak. Zatímco někoho zajímá jen cena a platby, právníka dokáže vytočit úplně jiný druh ujednání. Proto spolu probereme, co obvyklé oči nevidí, ale právní oddělení považuje za červený hadr.
  3. Nejčastější sporné body. Pod očima nám prošly stovky, ne-li tisíce smluv. Takže dokážeme dobře popsat, kde se klienti obvykle zadrhávají. A jak tyto konflikty nejčastěji vyřeší.
  4. Jaké jsou naše další zkušenosti s vyjednáváním.

Komu je webinář určen?

Z webináře budou nejvíce těžit obchodní manažeři a dále všichni, kdo mají na starost vyjednání smlouvy se zákazníkem.

Kdy webinář proběhne?

30. 5. 2023 od 10:00 do 11:00

Bude online.

Nestíhám se webináře zúčastnit

Nemusíte se bát, bude záznam. Ten budeme posílat třeba i přes náš newsletter. Pokud se chcete přidat do naší newsletter rodiny, můžete tak udělat pod tímto odkazem ↗.

Pokud si nejste jistí, jestli vaše smlouva na vývoj software reflektuje aktuální trend využívání nástrojů AI, dejte nám vědět.