Korporátní právo

Ať už jste vývojář nebo je vaše podnikání zaměřeno na jinou oblast, pravděpodobně jste se už setkali s nějakou povinností v souvislosti se založenou společností, ve spojitosti s vámi jako OSVČ nebo očekáváte investici. V takových případech se dostává ke slovu korporátní právo, se kterým vám moc rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás ↗

Korporátní právo
Co můžeme nabídnout

Založení obchodní společnosti

Pomůžeme založit společnost (ať už s.r.o. nebo třeba a.s.), navrhnout společenskou smlouvu a vyřídíme veškeré administrativní kroky.

Detail -->

Přechod z OSVČ na obchodní společnost

Pomůžeme vám zajistit přechod z vašeho podnikání (OSVČ) na obchodní společnost. Společně vybereme tu nejvhodnější právní formu.

Detail -->

ESOP a další programy participace

Poradíme vám, jak motivovat vaše zaměstnance a společně vymyslíme nejlepší program participace (včetně případného ESOP).

Detail -->

Společnické dohody (SHA)

Navrhneme a společně s vámi prodiskutujeme znění společnické dohody, abyste byli připraveni na vše. Společně vždy nalezneme ideální řešení.

Detail -->

Přeměny společností

Fúze neboli spojování společností, rozdělování, změna právní formy (typicky z s.r.o. na a.s.), to vše umíme plně ošetřit. Připravíme vám potřebnou dokumentaci.

Detail -->

Tvorba holdingové struktury

Chcete se chránit vůči případným rizikům? V rámci daňových analýz trhů nastavujeme vhodné korporátní a holdingové struktury.

Detail -->

Potřebujete právní služby v oblasti korporátního práva?

Napište nám →