Nákup, převod a založení ordinace (lékařské praxe)

Zakládáte zubní ordinaci, začínáte poskytovat služby praktického lékaře nebo si chcete otevřít specializovanou ordinaci? Víte, co je pro založení potřeba, ale ztrácíte se v množství potřebných dokumentů? Nebo chcete od někoho koupit už existující ordinaci a tápete, kde začít? Náš tým na zdravotnické právo má za sebou mnoho převodů, nákupů a založených ordinací a umíme tak zajistit hladký průběh od samého začátku až do úspěšného konce i pro vás.

Nákup, převod a založení ordinace
Popis
Nákup, převod a založení ordinace s námi
  • Základní informace
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Základní informace

Pomůžeme vám projít si celým procesem, od založení společnosti, vyřízení všech potřebných oprávnění a povolení, vytvoření dokumentace, až po pomoc při vyjednání smluv s pojišťovnami (což je jeden z nejdůležitějších bodů).

S námi bude vaše nová ordinace splňovat všechny personální, právní a etické požadavky. K provozování vaší nové ordinace vede hned několik cest.

Návod, kterou se vydat, naleznete v našem článku

Cena: od 50 000 Kč + DPH

Informace o vaší chystané ordinaci

Abychom vám mohli pomoct s nákupem, převodem nebo založením vlastní ordinace, budeme od vás potřebovat zejména podepsat plnou moc. Na základě plné moci už budeme schopni zajistit většinu záležitostí přímo za vás.

V úvodu nás bude zejména zajímat vaše představa, jak chcete svou ordinaci provozovat. Poté s vámi probereme nutná povolení a oprávnění a společně vytvoříme souhrn všech požadavků, které budete muset splňovat. Pokud budete nakupovat již existující ordinaci, získáme si od vás všechny potřebné informace o podmínkách, za kterých budete chtít ordinaci koupit.

Fungující ordinace, bez vrásek

Známe jazyk zdravotních pojišťoven a domluvíme se s nimi bez zbytečných průtahů. Vytvoříme vám vnitřní řády vyžadované státními orgány (například v souvislosti s provozem rentgenu), ale i dokumentaci pro vaši ochranu, věnujeme pozornost nastavení smluv s vašimi spolupracovníky, zpracujeme pracovní dokumentaci i veškerou dokumentaci pro práci s pacienty. Naskočíte do perfektně fungujícího stroje.

Pokud budete nakupovat již existující ordinaci, vyjednáme podmínky nákupu, sepíšeme smlouvy, zajistíme, aby po předchozím provozovateli ordinace nezůstalo cokoliv, co by vám mohlo v budoucnu ublížit.

Pokud to bude třeba, pomocnou ruku vám poskytneme i při zajištění akreditace pro vzdělávání lékařů a dalších zdravotnických pracovníků.

Napište nám

Hledáte právní služby v oblasti zdravotnického práva?

Napište nám →

Další služby, které poskytujeme →