Právo nemovitostí

Jsme IT právníci, ale v srdcích nám zůstalo ještě dost místa pro nemovitosti. Je to totiž oblast, které se věnujeme zaručeně nejdéle. Převody nemovitostí u nás nezačínají ani nekončí pouze sepsáním kupní smlouvy. Bezpečně vás provedeme celým procesem, kdy pro vás připravíme obchod do posledního detailu, a to podle individuálních potřeb od zajištění úschovy kupní ceny v advokátní úschově, podání návrhu na vklad a zastoupení v celém katastrálním řízení, až po komunikaci s protistranou či financující bankou.

Kontaktujte nás ↗

Roman Tomek - Služby
Co můžeme nabídnout

Koupě/prodej/darování nemovitosti

Jsme si vědomi toho, že jakékoli nakládání s nemovitostmi je velkým krokem jak pro prodávající, tak pro kupující. Proto jim chceme celý proces co nejvíce zjednodušit, aby vše proběhlo dle jejich představ a bez zádrhelů. Pro své klienty tedy vždy připravujeme smlouvu na míru, do které promítneme jejich požadavky.

Detail -->

Revize smluvní dokumentace

Provádíme důkladnou revizi smluvní dokumentace a upozorňujeme klienta i na všechna rizika a jejich možné důsledky v případě, že nejsou řešena. Naše revize ale nejsou nudným shrnutím do mailu, nýbrž se snažíme vše uchopit prakticky, v komentářích, a třeba i s barevným rozlišením rizik.

Detail -->

Komplexní právní služby pro realitní kanceláře

Ve svém portfoliu máme několik realitních kanceláří, kterým pomáháme se zajištěním prodeje nemovitostí. Kromě toho však můžeme realitním kancelářím nabídnout i naše další služby, jako třeba nastavení ochrany osobních údajů ↗, nebo služby v oblasti pracovního práva ↗.

Napište nám -->

Nájem

Kromě kupních a darovacích smluv vám můžeme nabídnout také přípravu nájemních smluv.

Poptat přípravu nájemní smlouvy -->

Zřízení/zrušení věcného břemene

Zajistíme pro vás vše, co je potřeba pro zřízení/zrušení věcného břemene u katastru nemovitostí.

Poptat zřízení/zrušení věcného břemene -->

Katastrální a stavební řízení

Jsme připraveni v řízení klienty zastoupit tak, aby vše proběhlo hladce a co nejrychleji.

Napište nám -->

Potřebujete právní služby v oblasti práva nemovitostí?

Domluvte si schůzku s Romanem -->