Pronájem, prodej a zrušení ordinace (lékařské praxe)

Rozhodli jste se svou ordinaci předat nové generaci? Nebo hledáte někoho, kdo vám pomůže s nastavením ideálních podmínek pro pronájem ordinace, zatímco budete věnovat svůj čas rodině? Ať už jde o jakékoli zdravotnické zařízení, víme, jak správně zachovat jeho další provoz. Moc dobře totiž víme, že vybudovat fungující ordinaci není žádný med a velice rádi vám pomůžeme předat vše tak, aby vaše zařízení fungovalo i nadále, v rukou nových lékařů.

Kontaktujte nás ↗

Nákup, převod a založení ordinace
Popis
Pronájem, prodej a zrušení ordinace s námi
  • Základní informace
  • Co od vás budeme potřebovat?
  • Co od nás dostanete?

Základní informace o prodeji ordinace

Zadali jste si inzerát na prodej vaší ordinace a nyní začínáte zjišťovat, co vše to bude obnášet po právní stránce? Nebo naopak hledáte, co vše prodej ordinace obnáší, protože se zrovna po nějaké ordinaci poohlížíte?

Hledat už nemusíte. Převod, prodej nebo pronájem ordinace si vezmeme pod svá křídla. Způsobů, jakými je možné převést již existující ordinaci na někoho jiného, je hned několik. Převod či pronájem ordinace z fyzické osoby na jinou fyzickou osobu bude mít jiné podmínky, než převody mezi společnostmi. Jak postupovat jsme popsali v jednom z našich článků.

Cena: od 50 000 Kč + DPH

 

Chcete prodat ordinaci? Nebo jen pronajmout?

Nejprve určitě musíme vědět, o co máte zájem. Chcete se se svou ordinací nadobro rozloučit a někomu ji celou prodat? Nebo ordinaci chcete jen pronajmout a mít tak příjem z vámi vybudované praxe?

Po zodpovězení těchto otázek přichází na řadu vše další. Jaké budou podmínky prodeje nebo pronájmu ordinace? Máte všechna povolení? Kdo bude tím šťastlivcem, který dostane zrovna vaší ordinaci apod.

Pro jednání s úřady, notáři a dalšími orgány si od vás necháme podepsat plnou moc, abyste se nemuseli složitou byrokracií prohrabovat. A nemusíte se bát, tam kde to půjde, vše vyřešíme digitálně.

Co od nás dostanete?

  • Založíme společnost u notáře,
  • sepíšeme smlouvy o převodu obchodního podílu,
  • vykomunikujeme převod smluv s pojišťovnami,
  • zastoupíme vás při jednání s hygienou i krajským úřadem,
  • zajistíme všechna nezbytná oznámení a dodáme podklady krajskému úřadu.

 

Vy se tak můžete zaměřit na to důležité, vaše pacienty a jejich informování, vyjednání těch nejlepších podmínek pro prodej apod.

Kontaktujte nás