Rozhovor s Lukášem Kleinem ze společnosti SCE s.r.o.

Zajímalo Vás někdy, jak se Vaši klienti dostali k tomu, v čem nyní úspěšně podnikají, co je motivuje každý den vstát a dělat, co je baví? Za každou osobou totiž vždy stojí zajímavý a mnohdy nečekaný příběh. My jsme již pochopili, že tak jako náš příběh je plný zvratů, napětí a vítězství, tak je tomu i u našich klientů.

Jelikož naši advokátní kancelář zajímají příběhy klientů, jejichž sny a cíle pomáháme plnit, požádali jsme je o poskytnutí mini rozhovoru. To, co jsme zjistili, nás vždy obohatilo o nové vnímaní, jak dotyčný klient funguje a přemýšlí, jaké představy o svém podnikaní má a jaké zásady jsou pro něho při práci nejdůležitější.

S radostí Vám představujeme mini rozhovor s panem Lukášem Kleinem, technickým ředitelem společnosti SCE s.r.o., která patří mezi přední výrobce na trhu s kosmetikou a výživovými doplňky.

SEDLAKOVA LEGAL: Společnost SCE s.r.o. podniká mimo jiné v oblasti kosmetiky a výživových doplňků. V čem je Vaše společnost odlišná od ostatních, podnikajících ve stejném odvětví?

LUKÁŠ KLEIN: „Trh s kosmetikou a výživovými doplňky je obecně velmi nasycen a zdá se, že tady už není příliš prostoru pro to, jak se odlišit. Přesto si myslím, že se nám to podařilo. Máme v rámci oboru docela ojedinělý přístup k vývoji a vydávání nových produktů a díky tomu máme i netradiční vztah s komunitou našich zákazníků. Myslím, že jako firma máme na obě tyto strany řetězce blíže, než je obvyklé.“

SEDLAKOVA LEGAL: Vaše práce technického ředitele je náročná jak na čas, tak na přemýšlení. Co Vás na ní baví nejvíce?

LUKÁŠ KLEIN: „Nejvíce mě baví ta volnost a v podstatě neomezená možnost seberealizace. Když mě před spaním něco zajímavého napadne a podaří se mi to do rána nezapomenout, můžu si pak s tou myšlenkou naložit, jak sám chci. Je jenom na mně, jestli ji dokážu přeměnit v něco užitečného a smysluplného. Může to být velká technická změna nebo klidně malý detail, který usnadní každodenní práci. Anebo z toho nemusí být vůbec nic. Mám tu moc uvést takovou myšlenku do praxe, a to mě právě baví. Je to samozřejmě dáno nejen samotnou pozicí, ale i strukturou, jakou máme ve firmě nastavenou.“

SEDLAKOVA LEGAL: Úspěšní lidé mají často různé názory na to, co je v práci nejdůležitější. Co byste Vy řekl, že je pro úspěch v jakémkoliv businessu klíčové?

LUKÁŠ KLEIN: „Říká se, že je to nápad. Ale s jedním nápadem ještě nikdo nevystačil. Ten stojí na začátku. Každodenní nápady a zdánlivě drobná rozhodnutí jsou podle mého to, co dokáže každý dobrý business vytáhnout na vrchol, nebo naopak utopit v průměru.“

SEDLAKOVA LEGAL: Co je Vaší největší motivací?

LUKÁŠ KLEIN: „Můj vlastní dobrý pocit z odvedené práce a uznání lidí z mého okolí, na jejichž názoru mi záleží. Když se můžu podívat zpátky, kde jsme byli před týdnem, měsícem, rokem, a říct si, že teď už jsme jinde. To je to, co mě motivuje. Já nejsem workoholik, to vážně ne, ale když mám ke konci dovolené pocit, že se opravdu těším do práce, je to skvělá odměna.

 

Panu Lukášovi Kleinovi ještě jednou moc děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!

Začněme spolupracovat ještě dnes

Kontaktujte nás