Právo duševního vlastnictví

Pomůžeme vám ochránit vaši značku, know-how a výsledky kreativní činnosti. A to ať už režírujete a natáčíte videa, vytváříte grafické návrhy, píšete reklamní texty, fotografujete, připravujete marketingové analýzy a strategie nebo si prostě chcete chránit svou značku. Společně se zákazníky připravujeme strategie a dokumentaci, která ochrání jejich značku, službu i produkt. To vše na profesionální úrovni, na všech klíčových trzích světa.

Kontaktujte nás ↗

Ochrana duševního vlastnictví
Aktuálně

Aktuálně EUIPO vypsalo grantový program, kterým lze ušetřit na registraci za ochranné známky

Víte o tom, že aktuálně můžete získat od EUIPO až 1 000 EUR na náklady za registraci ochranné známky a 900 EUR na provedení tzv. IP scanu? Více informací naleznete v tomto letáčku ↗

Proč si chránit duševní vlastnictví

Duševní vlastnictví je vaše značka/know-how

Díky právní ochraně duševního vlastnictví můžete efektivně využívat konkurenční výhody, které vám vaše značka a výtvory přináší. Zaměřujeme se primárně na ochranu softwarových produktů vývojářských společností, ale máme zkušenosti i při právní pomoci umělcům a vydavatelům.

Kromě toho nabízíme také služby "IP Scan". Nevíte, co to je? Koukněte se na náš letáček zde ↗ .

Baví nás to!

O duševním vlastnictví hodně píšeme, přednášíme a povídáme. Zkuste se podívat třeba na následující odkazy:

🎙️ Podcast pro copywritery

®️ Jak na registraci ochranné známky

Článek o autorském právu

undefined

Jaké služby nabízíme

Ochranné známky

Poradíme vám, jak ideálně chránit vaši značku, v jaké podobě je vhodné ji registrovat a používat. Podíváme se na to, zda je vaše označení na vybraném trhu dostupné, a následně vás provedeme celým procesem registrace a s následnou podporou při uživání známky.

Detail -->

Trademark watching

Zajistíme sledování ochranné známky (tzv. trademark watching), abychom měli pod kontrolou, zda si někdo nechce zaregistrovat podobnou ochrannou známku. A pokud ano, pomůžeme vám registraci zablokovat námitkami.

Detail -->

Kontrola obchodní firmy

Pokud chcete založit společnost, pomůže vám s tím naše Linda ↗ nebo Míša ↗. Při výběru společnosti nabídneme prověření, zda je obchodní firma dostupná a nezasáhne do práv jiné osoby (např. do jeho obchodní firmy, ochranné známky nebo neregistrovaného označení).

Napište nám -->

Doménová jména

Řešíme i doménové spory – pokud si někdo zaregistruje vaši ochrannou známku nebo neregistrované označení jako doménové jméno, prověříme, zda k tomu má oprávnění, a navrhneme vám, jak dále postupovat.

Napište nám -->

Porušování práv duševního vlastnictví

Prověříme, zda někdo porušil vaše práva duševního vlastnictví, ať už jste autor, vlastník ochranné známky, průmyslového vzoru, obchodní firmy či jiného práva, a budeme vás zastupovat. Pokud jste na druhé straně a někdo naopak tvrdí porušení svých práv, zjistíme, zda k porušení skutečně došlo, a doporučíme vám nejlepší strategii.

Napište nám -->

Zaměstnanci a vývoj

Připravíme vám zaměstnaneckou smluvní dokumentaci a smlouvy s developery a dalšími členy týmu, zajišťující maximum práv k výsledkům.

Detail -->

Nebo nám jednoduše napište

Potřebujete právní služby v oblasti práva duševního vlastnictví?

Napište nám →