Praktikant

SEDLAKOVA LEGAL opět hledá studenta/ku.

Jen co jsme jednoho studenta úspěšně vybrali a zaučili, rozhodl se nabrat zkušenosti v zahraničí a odjíždí na studijní pobyt. Proto vyhlašujeme nové výběrové řízení na pozici právního praktikanta civilního oddělení – v tom minulém jsme objevili spoustu šikovných talentů, proto pokud jste se u nás už o práci v minulosti ucházeli a z nějakého důvodu jste neuspěli, prosím nebojte se projevit svůj zájem znovu 

Nabízíme 100 Kč/hod čistého, fajn kolektiv lidí, dobrou kávu, stolní fotbálek a hlavně super pracovní příležitost!

Co bude náplní práce? Příprava smluv a dalších podání především z oblasti práva nemovitostí, právní rešerše a další zajímavá práce z oblasti soukromého práva, okrajově však také z jiných právních oborů. Více o pracovní náplni můžeme probrat na pohovoru.

Co očekáváme? Studenta/studentku alespoň 3. ročníku právnické fakulty, se znalostí angličtiny alespoň na úrovni B2. Důležitá je pro nás dále pečlivost, schopnost samostatně plnit úkoly i pracovat v týmu a chuť učit se novým věcem. Vše ostatní se dá naučit. 

Pokud máte zájem, neváhejte a pošlete na adresu tereza.d@sedlakovalegal.com svůj životopis a zpracované plnění dle zadání níže do 18. 12. 2020.

Slibujeme, že všem odepíšeme!

Začněme spolupracovat ještě dnes

Kontaktujte nás